Jobs

Jobs

MAGNUS investiert in die Modernisierung sowie in den Ausbau der Werke in Vyšší Brod und
Černá v Pošumaví. Zur Stärkung unseres Teams suchen wir motivierte Mitarbeiter.

Als Teil einer österreichischen Unternehmensgruppe bieten wir Dir einen sicheren Arbeitsplatz und attraktive Sozialleistungen wie z.B. Mittagessen und Fahrtgeld sowie interessante Aufstiegsmöglichkeiten, damit Du dein persönliches und berufliches Potenzial optimal zum Einsatz bringen kannst.

Profitiere von österreichischen Verhältnissen. Spare Zeit und Kosten, für das Pendel nach Österreich, und kommen zu uns nach Vyšší Brod oder Cerna.

Wenn Du Interesse an dieser herausfordernden und abwechslungsreichen Position hast, dann freuen wir uns auf Deine aussagekräftige Bewerbung per Mail an: jobs@magnuspackaging.eu oder per Telefon unter +420 775 709 282

MAGNUS investuje do modernizace a rozšíření svých závodů ve Vyšším Brodě a Černé v Pošumaví.

Pro posílení našeho týmu hledáme motivované zaměstnance pro zajímavé výrobní úkoly.

Jako součást skupiny rakouské společností vám nabízíme jisté zaměstnání a atraktivní benefity, jako je příspěvek na obědy ,cestovné, a také zajímavé příležitosti k postupu, abyste mohli maximálně využít svůj osobní a profesní potenciál.

Vydělávejte jako v Rakousku. Ušetřete čas a peníze za dojíždění do Rakouska a přijeďte k nám do Vyššího Brodu nebo Černé v Pošumaví.

Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat a zašlete nám Váš životopis e-mailem na adresu: jobs@magnuspackaging.eu, nebo se s námi spojte telefonicky na čísle +420 775 709 282

Řidič vysokozdvižného vozíku (m/ž/o)
Pracovník interní logistiky (m/ž/o)

Operátor výroby (m/ž/o)

Liniový manažer (m/ž/o)